Servis

Pro objednání na servis nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 517 441 220 nebo na email moto@jjmoto.cz, popřípadě využijte kontaktní formulář viz níže, zanechte na sebe kontakt a my se vám ozveme.
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 
Pracujeme s moderním a kvalitním vybavením. Věříme, že každá investice do našeho servisního nářadí je investicí dobrou do budoucna. Spoustu speciálního nářadí si umíme sami vyrobit a neřídíme se heslem za každou cenu měnit, nýbrž snažíme se opravit a teprve v případě nutnosti měnit. Používáme originální i neoriginální díly a to tak, že vždy ze zkušenosti navrhneme, zdali je nutné nebo není nutné použít díl originální. Totiž ne vždy levné znamená dobře funkční. 
Z našeho motta („je lepší jednou vidět než dvakrát slyšet“), které často říkáme našim zákazníkům, vyplývá to, že nám jednak není cizí přítomnost zákazníka u servisu, ale také dokumentujeme průběh servisu vašeho stroje fotografiemi v kombinaci písemným značením např. na variátoru (km, datum atd.). A proč to vlastně děláme? Pro klid duše našeho zákazníka i té naší, jako důkaz toho, že na servis domluvené věci jsme se nevykašlali, jako to bývá zvykem u jiných „servisů“.
 
Stroje, které přijímáme na servis
Motocykly, skútry a 4kolky evropské, japonské a ostatní asijské výroby. Tzv. „číny“ přijímáme do servisu pouze po předchozí domluvě v závislosti na dostupnosti náhradních dílů.
 
Stroje, které nepřijímáme na servis
Nepřijímáme na servis stroje znečištěné, z poloviny již neodborně rozebrané, stroje čínské výroby bez předchozí domluvy a zjištění dostupnosti náhradních dílů.
 
Ideální doba pro předsezonní servis
Vzhledem k tomu, že většina zákazníků řeší předsezonní servis na poslední chvíli, doporučujeme provádět jarní přípravu již v zimních měsících. Nabízíme možnost přepravy stroje od vás z domu k nám na servis naší firemní dodávkou dle platného ceníku.
 
Zpět do obchodu